Lyderystė Ir Grįžtamasis Ryšys

Lyderystė ir grįžtamasis ryšys

Viena gražiausių grįžtamojo ryšio istorijų, kuria noriu pasidalinti – parduodanti istorija neparduodant.
Lyderystės tema – man viena įdomesnių temų, į kurią noriu gilintis ir dalintis patirtimi. Diskusijoms vietos labai daug – tai gimstama lyderiu, ar tampama? Kas daro įtaką, kad vieni atsiskleidžia, kaip lyderiai, o kiti gerai jaučiasi būdami tarp daugumos? Nuomonių daug ir įvairių, ir vienos tiesos nėra. Taip gimė mintis suorganizuoti tęstinių mokymų ciklą vadovėms moterims efektyvus vadovavimas ir lyderystės principai.

Mokymų sesijos per du mėnesius sėkmingai buvo įgyvendintos – kas negalėjo dalyvauti numatytu laiku, turėjo galimybę peržiūrėti įrašą ir atlikti užduotis vienos.

Lyderyste Ir Griztamasis Rysys 2

Ar reikalingi lyderystės mokymai vadovams?

Kalbamės su potenciale dalyve (pavadinkime ją Agota) – kviečiu prisijungti prie mokymų vadovams, pristatau programą, kas bus aptariama, ko tikėtis, kokia nauda investuojant savo laiką. Susidomi, pritaria, kad lyderystės mokymai būtų įdomūs ir naudingi, bet yra finansinė dalis, kuri ugdymui išnaudota.

Nežinau kodėl, bet akimirksniu šauna mintis – Agota, sakau, Tu tik dalyvauk, mes dovanojame tau šį kursą!
Pauzė. Netikėtumas. Ir man būtų netikėtumas – dviejų mėnesių trukmės mokymus gauti dovanų 😊

Šiek tiek sutrikusi, bet sutinka priimti dovaną ir prisijungia prie gausios vadovių moterų grupės. Susitikimai vyksta vieną kartą per savaitę, tai puikiai galima derinti su darbu, bet kaip ir nutinka kartais, nenumatyti atvejai ne visada leidžia mokytis. Bet, tokiu atveju išsiunčiame įrašą ir Agota gali jai tinkamu metu peržiūrėti medžiagą, o esant poreikiui, pasikonsultuoti su lektoriumi. Taip, mes ir po mokymų, sutartą laiką konsultuojame. Taip sudarydami dalyviams galimybę atsakyti į tuos klausimus, kurių nedrįso užduoti kitų dalyvių akivaizdoje.

Vadovavimo stiliai ir principai

Tęstinių mokymų metu dalyvės ne tik sužinojo, kas yra vadovavimo stiliai, bet mokėsi efektyvaus vadovavimo, lyderystės principų, tikslų formavimo ir delegavimo, nefinansinės darbuotojų motyvacijos, ir taip pat vadovės dirbo grupėse, kuriose pradėjo formuotis naujos lyderės. Oi, kaip smagu buvo tai stebėti!

Lyderyste Ir Griztamasis Rysys 2

Grįžtamasis ryšys

Paskutinė mokymų diena, sertifikatų išsiuntimas, atsisveikinimai. Gaunu nuo Agotos el. laišką: „Vilma, išrašykite sąskaitą už šiuos puikius mokymus, noriu susimokėti“. Skaitau dar ir dar kartą, vis negaliu patikėti tuo, ką matau

Kokią vertę pajuto Agota, jeigu už dovaną panoro susimokėti? Neatsakysiu, nes man tai nebuvo svarbu. Tai buvo pats geriausias grįžtamasis ryšys per mano patirtį ir įvertinimas to, ką daro Academia Dominorum komanda.

Norite patobulinti vadovavimo įgūdžius? Susitikime pasikalbėti, kuo galime būti vieni kitiems naudingi.

Vilma

Scroll to Top