Atsiliepimai

eer

Živilė JablonskėOrganizacijos vystymo vadovė

Academia Dominorum konsultantas Andrius moderavo mūsų įmonės vadovų dviejų dienų strateginę sesiją. Išdiskutavome mūsų įmonės situaciją, galimybes, reikšmingiausias problemas ir suformavome tikrai prioritetinius strateginius tikslus. Andrius profesionaliai moderavo, įtraukė visus dalyvius į diskusijas, motyvavo, valdė laiką, padėjo išspręsti diskusinius klausimus, bei labai korektiškai ir pozityviai bendravo. Taip pat dėkojame Vilmai už operatyviai ir lengvai išspręstus visus organizacinius klausimus.

VIKO kolegija

Nida Mačerauskienė – Dekanė

Dalyvių vardu dėkoju už, kaip visuomet, labai aiškų, struktūruotą, įtraukų ir naudingą turinį. Bendravusiems atvirai ir pasidalinusiems testo rezultatais, be abejo bus lengviau dirbti komandoje, suprasti vieni kitus, atsakingiau deleguoti užduotis ir pan. Apie vakar tik pozityviai kalbame ir šiandien – tai geras ženklas. Komplimentai lektoriui – kaip visada išraiškingas, suvaldantis ir gebantis „parduoti“ turinį.

Martynas Gedminas – Direktorius

Sau ir aplinkai keliu aukštus standartus. Konsultantai iš Academia Dominorum juos visiškai atitiko. Strateginė sesija atnešė mums taip reikalingo aiškumo, naudoti įrankiai ir lektorių darbas leido identifikuoti esmines rizikas ir parengti labai konkrečius ateities projektus. Galiu nuoširdžiai rekomenduoti Academia Dominorum visiems, kuriems rūpi efektyvi Jų atstovaujamų įstaigų veikla.

Rasa Miakinkovienė – Studijų skyriaus vedėja

Noriu labai padėkoti už vertingą, gerą turinio prasmę, nenuobodų seminarą Jūsų komandos nariui Andriui Janiukščiui. Dalyvauju jau antrą kartą jo sesijoje ir galiu tik iš teigiamos pusės apibūdinti lektoriaus charizmą, vedimo būdą, bendravimą, seminaro turinį. Seminarui skirtas laikas prabėgo produktyviai, seminaras buvo naudingas praktine prasme. Kolegų atsiliepimai taip pat tik teigiami. Lauksime kitų susitikimų su Jūsų komanda.

Aida Martinkėnienė – Korupcijos prevencijos grupės vadovė

Santaros klinikų kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Academia Dominorum vadovei Vilmai bei dėstytojui Andriui už puikius, informatyvius ir naudingus mokymus mobingo tema. Mūsų kolektyvo atsiliepimai apie mokymus be galo pozityvūs, tuo labiau, kad šiuo metu tokia tema yra labai aktuali. Laikas, skirtas mokymams prabėgo tikrai produktyviai. Tikimės, kad gautos žinios bus panaudotos praktikoje. Ačiū jums visiems ir kuo geriausios kloties mūsų visų santariečių vardu.

Jolanta Zamorskienė – Personalo skyriaus vadovė

Vadovų akademijos lektorius Andrius medžiagą išdėsto suprantamai ir paprastai, Visos temos reikalingos, padeda į daugelį darbinių situacijų pažvelgti plačiau ir kitu kampu, iššūkiai neatrodo tokie baisūs.

Rasa Suchanekienė – Pardavimų vadovė

ACADEMIA DOMINORUM MB – patikima profesionalų komanda, rengianti įvairaus turinio ir formato mokymus. Kruopščiai apgalvotos ir iš anksto suderintos renginių detalės leidžia verslo subjektams mėgautis renginių turiniu ir, įgijus naujų žinių bei kompetencijų, augti siekiant aukštesnių rezultatų.

Solveiga Pakalkienė – Teisininkė

Labai ačiū už tokius puikius mokymus. Lektorius nuostabus. Mažai kas taip sugeba įdomiai vesti paskaitas. Sėkmės Jums. Kai tik bus proga, būtinai Jus rekomenduosime kitiems.

Liucina Giedrienė – Pardavimo grupės vadovė

Academia Dominorum organizuojami mokymai kaskart suteikia naujas patirtis bei atradimus. 2021metais kelis kartus įmonės PZU Lietuva gyvybės draudimas, kurioje dirbu, dėka turėjau galimybę dalyvauti mokymuose, kuriuos vedė puikus lektorius Andrius Janiukštis.
Vertinu naudą, kurią gaunu kiekvieną kartą, kai praktikoje naudoju mokymų metu įgytas žinias.

Valerija Stakauskaitė – Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Nemenčinės seniūnijos Seniūnė

Puikiai ir informatyviai praleista diena, patobulintos žinios, sužinota daug naujų dalykų, idėjų, patarimų. Puikiai pateikta medžiaga. Esu labai patenkinta. Gavau labai daug naudingos informacijos. Rekomenduočiau visiems.

Ieva Kripienė – Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja

Visas Kauno miesto socialinių paslaugų centro kolektyvas dalyvavo mokymuose „Mobingas profesinėje aplinkoje“. Mokymų tematika didelė dalis darbuotojų tikrai nesižavėjo, išgirdome ne vieną repliką dėl neaktualios temos, per ilgos dviejų dienų mokymų trukmės.
Vis tik lektorius Andrius mūsų darbuotojus papirko savo charizma, oratoriaus ir aktoriniais gabumais, nuoširdžiu ir gyvu temos pateikimu, aktualių pavyzdžių nagrinėjimu. Dvi mokymų dienos neprailgo, įtraukė darbuotojus. Mūsų Centrui svarbu užtikrinti psichologiškai komfortiškas darbo sąlygas darbuotojams, nes nuo to priklauso ir mūsų teikiamų paslaugų kokybė, socialinių paslaugų gavėjų pasitenkinimas.
Nuoširdus ačiū organizatorei Vilmai už lankstumą, operatyvų iškilusių smulkių organizacinių nesusipratimų sprendimą.

Aurelija Urbonienė – Direktorė

Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę sudalyvauti nuotoliniuose mokymuose tema „Metinis veiklos valdymo pokalbis“, kuriuos vedė charizmatiškas, profesionalus bei puikiai savo darbą išmanantis lektorius Andrius Janiukštis. Mokymų metu lektorius aiškiai, konkrečiai ir struktūruotai pristatė, kaip produktyviai pasiruošti pokalbiui, kokia yra metinio pokalbio sudėtis, eiga, kokie yra metinio pokalbio privalumai ir nauda. Ypač teigiamai vertinu lektoriaus tęstinį kontakto palaikymą su mokymų dalyviais. Likau sužavėta, jog mokymus organizuojanti komanda domisi mokymų dalyviais, maloniai kviečia toliau bendrauti ir bendradarbiauti, o lektorius visapusiškai atsiduoda savo darbui, siekdamas perteikti turimas žinias bei papildomai skirdamas savo laiką mokymų dalyviams. Bendrų mokymų metu visi dalyviai turi skirtingą patyrimą, dirba skirtingose organizacijose ir turi skirtingą pokalbių vedimo praktiką. Tad vebinaro metu fiziškai nėra įmanoma detaliai aptarti kylančius klausimus, o kartais – nėra saugu. Tad rūpimų ir aktualių klausimų aptarimas individualiame nuotoliniame susitikime su lektoriumi leido pasitikrinti mano kaip vadovo turimas žinias, o aptarti konkretūs pavyzdžiai įnešė aiškumo, ar einu teisinga kryptimi, ir ką turėčiau dar keisti savo praktinėje veikloje.

Svetlana Kulpina – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Piniginės paramos grupės vadovė

ENEAGRAMA TIPŲ ĮVAIROVĖ IR BENDRAVIMAS KOMANDOJE – mokymų tema, kurią labai rekomenduojame. Mokymai naudingi ir vertingi savęs (at)pažinimui ir komandinio darbo efektyvumui. Asmenybės tipai reikalauja giluminio pažinimo ir tarpusavio sąsajų supratimo. Lektorius Andrius Janiukštis – charizmatiškas ir tikras savo srities profesionalas – žinias perteikia lengvai, interaktyviai, praktinės užduotys labai įdomios ir įtraukios. Visa mūsų komanda nuoširdžiai dėkoja Academia Dominorum, jos vadovei Vilmai ir lektoriui Andriui už profesionalumą, novatoriškumą, lankstumą ir malonų bendradarbiavimą. Esame tikri, kad tai ne pirmieji ir ne paskutiniai mūsų mokymai su maža, darnia Academia Dominorum komanda.

Audronė Balčiūnienė – Direktorė

Daug gerų minčių, daug pavyzdžių ir situacijų sprendimų praktiškai. Privertė pakartoti žinias, užfiksuoti naujas metodikas ir taikymo įrankius. Mokymai buvo tikrai labai naudingi!

Eglė Teresevičienė – Direktorė

Mokymai labai naudingi ir verti dėmesio, labai jums ir lektoriui didelis dėkui.

pinigu plovimo prevencijos kompetencijų centras

                                                   Direktorė Eglė Lukošienė

Ačiū Vilmai ir Andriui už produktyvią ir profesionaliai sumoderuotą strateginę sesiją.

lietuvos raudonasis kryžius

       Karolis Jurkevičius – Savanorystės procesų koordinatorius

Net nežinau, kaip Jums padėkoti! Šie mokymai viršijo visus mano lūkesčius. Dar dabar gaunu savanorių laiškus su padėkom už įdomius ir naudingus mokymus. Mūsų LRK Akademijos vadovė Rūta Pučaitė Jus rekomendavo, bet tikrai neįsivaizdavau, kad taip puikiai pasiruošite! Buvo tiesiai į dešimtuką – nei per daug nei per mažai, būtent tiek ir būtent tai, ko reikia. Ačiū!

vitlio

                           Jovita Ponomariovienė – Mokyklos vadovė

Dėkojame Academia Dominorum komandai už labai produktyvius mokymus, kurių metu ne tik sužinojome naujos informacijos, bet visų svarbiausia – sustiprinome kolektyvo komandinę dvasią. Itin charizmatiškas lektoriaus Andriaus Janiukščio mokymo stilius mūsų komandos narius paskatino įsitraukti ir aktyviai dalyvauti mokymuose, kelti klausimus ir generuoti naujas idėjas. Po šių mokymų jautėmės ypač įkvėpti naujiems mokslo metams Vitlio licėjuje!

Indrė Bačėnienė – Teisininkė

Mokymai tikrai įdomūs, lektorius Andrius labai charizmatiškas, žmonėms patiko. To įrodymas yra tas, kad po pertraukos dalyviai su entuziazmu sugrįžo tolimesniam produktyviam darbui.

Toma Liutikienė – Profesinės sąjungos pirmininkė

Labai džiaugiamės, kad profesinės sąjungos strateginei sesijai pasirinkome MB Academia Dominorum komandą, nes mokymai buvo – vienas malonumas! Lektorius Andrius, labai aiškiai iškomunikavo informaciją, rėmėsi patirtimi, pateikė tikrus pavyzdžius, malonus balso tembras, nuoširdus bendravimas.  Naują ir sudėtingą informaciją, stengėsi paaiškinti, suprantamai išdėstyti ir pajausti visus dalyvius, kad  dalyvavę  mokymuose jaustųsi komfortabiliai. Labai patiko praktinės užduotys, kurios įtraukė visus be išimties. Laikas praleistas mokymuose tiesiog pralėkė akimirksniu ir visiškai neprailgo, norėjosi daugiau. Po mokymų visi dalyvavę patvirtino, kad sesija pravesta aukštame lygyje ir gauta daug naudingos informacijos. O kai jau manėme, kad geriau jau būti negali, po keleto dienų gavome susistemintą strateginės sesijos informaciją, kurią pamačius tik pasitvirtino, kad dirbome su profesionalais kuriems klientas yra pats svarbiausias. Paslaugos nuo pirmo kontakto su Vilma ir Andriumi yra pagarboje ir profesionalumo viršūnėje. Vilma ir Andriau,  nuoširdžiai ir drąsiai Jus rekomenduosime kitiems.

Ilona Stankevičienė – Direktorė

Labai nuoširdžiai buvau sužavėta jūsų dėmesingumu ir Andriumi, kaip lektoriumi – įtraukiantis, šiltas, mokantis įtaigiai ir kartu lengvai perteikti temą. Atskira pagyra jo gebėjimui konkrečiu momentu kalbėtis ir būti visam su konkrečiu žmogumi.

Almantas Čebanauskas – Direktorius

Vadovų akademijos mokymų programa – susisteminta, aiški, konstruktyvi ir svarbiausia – motyvuojanti bei naudinga. Organizacijoms, kurių pagrindinė vertybė yra darbuotojojai, kurios nori tobulėti, auginti vidinę kultūrą, ekspertas Andrius Janiukštis padės pasiekti geriausių rezultatų ir eiti į priekį. Šios mokymų programos dėka geriau pažinome vieni kitus ir save, atsirado vidinė kultūra, kaip konstruktyviai kalbantis spręsti problemas. Sėkmės Jūsų komandai!

Irma Spudienė – DSP Plius direktorė

Įmonės kolektyvas dėkoja „Academia Dominorum” už informatyvius ir aktyvius mokymus tema: „Komandos formavimo įgūdžių lavinimas“. Visa komanda liko labai patenkinta, net ir tie, kurie į mokymus žiūrėjo skeptiškai. Mokymai buvo labiau praktiniai nei teoriniai, tad gauta informacija buvo geriau įsisavinta, o mokymai, nors ir buvo ilgi, tačiau įtraukiantys iki paskutinės minutės. Mokymų metu buvo daugybė praktinių komandinių užduočių, kurių metu kievienas įmonės darbuotojas turėjo pademonstruoti savo komunikavimo įgūdžius – kaip gerai moka klausyti ir perduoti informaciją kitam, ar tiesiog išsakyti savo nuomonę. Tai padėjo komandai labiau atsiskleisti bei pažinti vienam kitą. Kiekvienas komandos narys mokymų metu sužinojo daug naujų dalykų bei patarimų, kurie padės dar efektyviau dirbti ateityje. Drąsiai galime rekomenduoti „Academia Dominorum” ir kitiems, o patys mielai sudalyvausime mokymuose ateityje.

Ramūnas Sinkevičius – Direktorius

Academia Dominorum komanda – tikri profesionalai, novatoriški ir išmanantys savo sritį. Dirbti su tokia kompetetinga komanda mums yra dovana. Visi susitikimai vyko nuosekliai, įvairiapusiškai išgryninant organizacijos strateginius tikslus. Mūsų atveju šie žmonės padėjo grįžti ,,į namus” nes buvome pasiklydę ieškojimuose. Jų dėka mums pavyko organizacijos veiklas ,,susidėlioti” į lentynas. Dėkojame už nuoširdumą, nuoseklumą ir bendradarbiavimą! Asmenybės ugdymo centras ,,Motus”

Greta Salimovaitė – Personalo vadybininkė

Kvietėm Andrių pravesti mokymus mūsų vadovams apie darbuotojų atranką. Mokymai visiems patiko, jie buvo informatyvūs, visapusiški, pavyzdžiai buvo suprantami, o patarimai- įgyvendinami.

Ieva Kaukėnė – Vykdančioji direktorė

Dėkoju Academia Dominorum už organizuotus Vadovių mokymus. Juose gilinausi į tokias temas kaip – kaip motyvuoti darbuotojus ir suburti darnią komandą. Ačiū!

Laima Noreikienė – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Finansų departamento Finansų skyriaus vedėja

Visas kolektyvas labai dėkingas už produktyviai ir maloniai suorganizuotus mokymus „Emocinis intelektas ir konfliktų valdymas“ Druskininkuose „Upa Medical SPA“. Aplinka, organizuotumas ir patys mokymai paliko labai gerą įspūdį ir teigiamas emocijas. Lektorius Andrius Janiukštis tikras profesionalas savo srityje. Vesdamas paskaitą pateikė labai vaizdingų humoristiškų situacijų pavyzdžių – ir tai sukūrė lengvą ir malonią mokymosi aplinką. Per žaidimus atskleidė įdomių detalių apie kiekvieną komandą ir atskirą dalyvį, dauguma liko nustebę ir suintriguoti. Tikrai paliko įspūdį.
Mokymų medžiaga – pateikta labai išsami. Praėjus kuriam laikui tikrai galima atgaivint svarbią, aktualiją informaciją, prisimint ir panaudot gautas žinias tiek darbe tiek buityje. Tikimės ateityje dar sudalyvauti jūsų organizuojamuose kursuose.
Nuoširdžiausi linkėjimai viso kolektyvo vardu.

Nida Vildžiūnaitė – VšĮ „Mediapressa” direktorė

Profesionali pagalba iš „Academia Dominorum” komandos narių padėjo sklandžiai vykdyti kvalifikacijos kėlimo mokymų ciklą medikų bendruomenei. Dėkoju lektoriui Andriui ir vadovei Vilmai už nuoširdumą.

Vilma Klidzienė- l.e.p. Direktorė

Visų pirma noriu padėkoti mokymų vadovei, organizatorei Vilmai, už profesionalų ir operatyvų bendradarbiavimą, nuoširdų bendravimą ir atgalinį ryšį. Mokymai mobingo tema, pradžioje neatrodė nei patrauklūs, nei tie, kuriuose norėtųsi dalyvauti, tačiau suvokiant jų svarbą mūsų įstaigoje ir dabartinėje kasdienybėje, džiaugiamės tai atradę. Mokymus vedė charizmatiškas ir profesionalus lektorius lektorius Andrius, kuris sugebėjo sudominti ir įtraukti į aktyvų dalyvavimą net pačius skeptiškiausius klausytojus. Mūsų įstaigoje mokymai vyko per 4 susitikimus, dalyvavo visas kolektyvas, kuris yra tikrai didelis, visų atsiliepimai teigiami, darbuotojai nuoširdžiai dėkojo lektoriui. Mokymų pabaigoje Andrius suteikė grįžtamąjį ryšį, pateikė įžvalgas ir man kaip vadovei tai turi didelę naudą. Nuoširdus Ačiū viso kolektyvo vardu.

Beata Bartkienė – Direktorė

Labai nuostabūs ir geri mokymai, kurių metu išmokau ir sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos galėsiu panaudoti savo kasdienybėje. Lektorius sudomina ir įtraukia į aktyvų dalyvavimą. Kaip lektorius yra labai aktyvus, orientuotas į dalyvius, dėstymas aiškus, metodai lengvai įsimenami. Žinios po mokymų tikrai bus panaudojamos praktinėje veikloje. Jūsų organizuojamuose mokymuose dalyvavau pirmą kartą bet tikiu, kad ne paskutiniuose. Su mielu noru dalyvaučiau ir kituose mokymuose, tad lauksiu sekančių pasiūlymų dėl planuojamų mokymų.

Scroll to Top