Asmeninio prekės ženklo kūrimas

Asmeninio prekės ženklo kūrimas – nuo reputacijos iki verslo

Asmeninis prekės ženklas nusako, kas mes esame, kaip mes kalbame, atrodome, elgiamės ar komunikuojame. Šiandien socialinės medijos dėka turime galimybę vystyti, stiprinti savo asmeninį prekės ženklą. Asmeninio prekės ženklo kūrimas yra itin svarbus procesas. Ši mokymų programa yra skirta visiems, kurie nori sužinoti, kaip kurti asmeninį prekės ženklą, nepriklausomai nuo jūsų profesijos, veiklos srities ar tikslų. Nes, siekiant sėkmingo prekės ženklo kūrimo, svarbu gerai suprasti savo tikslinę auditoriją, savo produktus ar paslaugų unikalumo savybes ir tai, ką norite perduoti vartotojams savo prekės ženklu.

Aiškumas

Dalyviai aiškiai supras asmeninio prekės ženklo svarbą ir jo sudedamąsias dalis bei išmoks kurti asmeninį prekės ženklą.

Unikalumas

Šioje sesijoje dalyviai atras savo asmeninio prekės ženklo unikalumą ir stipriąsias puses bei išmoks tinkamai save pateikti.

Pritaikymas

Jau po sesijos dalyviai gebės suformuoti aiškų savo asmeninio prekės ženklo pozicionavimą ir jį pritaikyti profesinėje veikloje.

TIKSLINĖ AUDITORIJA

Mokymų programa skirta visiems, kurie nori susikurti , ar sustiprinti savo asmeninį prekės ženklą, nepriklausomai nuo profesijos, veiklos srities ar tikslų. Tai gali būti verslininkai, menininkai, įvairių profesijų žmonės, ar tie, kurie nori būti labiau žinomi, turėdami įvairių kompetencijų, profesiją, ar amatą.

PROGRAMOJE APTARIAMOS IR PATIRIAMOS ŠIOS TEMOS
 • Asmeninio prekės ženklo ABC
  Šioje temoje dalyviai sužinos, kas yra asmeninis prekės ženklas, kokie yra jo tikslai, kokios yra jo
  sudedamosios dalys ir kaip jį kurti.
 • Asmeninės stiprybės ir įsitikinimai kaip asmeninio prekės ženklo pagrindas
  Šioje temoje dalyviai sužinos, kaip nustatyti savo asmenines stiprybes ir įsitikinimus, kurie yra svarbūs jų asmeniniam prekės ženklui.
 • Stipraus asmeninio prekės ženklo kriterijai
  Šioje temoje dalyviai sužinos, kokios yra stipraus asmeninio prekės ženklo savybės, kurios padeda jam būti sėkmingam.
 • Asmeninio prekės ženklo pozicionavimas
  Šioje temoje dalyviai sužinos, kaip nustatyti savo asmeninį prekės ženklo pozicionavimą, kuris padeda atkreipti tikslinės auditorijos dėmesį.
 • „Laikas scenai“ – savęs pristatymas
  Šioje dalyje dalyviai praktikuosis pristatyti save tikslinei auditorijai
 • Praktinės užduotys darbai
  Mokymų metu dalyviai atliks praktines užduotis, kurios padės jiems įtvirtinti įgytas žinias ir gebėjimus.
Scroll to Top