Retorika Laisvu Zmoniu Menas

Retorika – laisvų žmonių menas?

Retorika – laisvų žmonių menas ?

Knygas perku intuityviai. Šį kartą ne išimtis.
StorysellingLAB konferencijoje, priėjus pasižvalgyti prie parduodamų knygų stendo, akis intuityviai užkliuvo už Donaldo Duškino knygos #Retorikamokytojams. Nežinau kas dėmesį patraukė – knygos pavadinimas, ar viršelio iliustracijos? Beje, labai gražiai iliustruota knyga (knygą iliustravo Žaneta Smailienė)  Autorius šalia, tad pasinaudojau galimybe ir paprašiau man dedikuoti knygą. Man patinka asmeninėje bibliotekoje turėti knygas su dedikacijomis.

Retorika Laisvu Zmoniu Menas 2

Jau konferencijos metu pradėjau sklaidyti knygos puslapius, bet čia pat susivokiau, kad ne vieta ir ne laikas tam…

Bet, kai ateina laikas knygai, ir kai perskaitau ją, paprastai rekomenduoju ir kitiems. Tik šį kartą neištvėriau, ir tik pradėjus skaityti, jau #rekomenduoju! Taip įtraukė, kad mečiau viską į šalį ir įnikau į skaitymą, pabraukimus, praktines užduotis…

Vidinė laisvė

“…vienas iš apibūdinimų, kas yra #retorika – tai #laisvų #žmonių #menas! Tai – vidinė laisvė! Tai laisvė nuo #baimių#kompleksų, vidinių ribojančių įsitikinimų bei #suvaržymų. Juk kai #žmogus yra vidumi laisvas, jam žodžiai liejasi laisvai. Tokio žmogaus malonu klausyti, jo norisi klausyti, juo norisi pasitikėti ir sekti. Tad viskas prasideda nuo vidinės laisvės. Nuo to mūsų vidinio vaiko, kurį kiekvienas turime, bet esame giliai, giliai paslėpę…”- trumpa citata iš knygos.

“Kai stebime įtaigiai kalbantį žmogų, pasakojantį mus įtraukiančią istoriją, mes matome galutinį rezultatą”- sako knygos Retorika mokytojams autorius, retorikos ir sąmoningo kvėpavimo mokytojas, lektorius Donaldas Duškinas

Pranešimas, prezentavimas

·      Kaip pasakyti tokią kalbą?
·      Kaip papasakoti tokią istoriją?
·      Kaip jai pasiruošti?
·      Ir pagaliau, o kas gi sudaro geros istorijos esmę?

Apie tai ir dar daugiau knygoje „#Retorika #mokytojams“ arba kiekvienam, siekiančiam ugdyti (-tis) laisvą asmenybę!
● Dar viena puiki knyga į asmeninę biblioteką! Jau žinau, kam artimiausiu metu pirksiu šią knygą dovanų! Ir ne vieną!

▼ Ir pabaigai – jeigu, likus kelioms dienoms iki konferencijos, susirinkimo, ar viešo pristatymo auditorijai, prireiktų pagalbos skubiai pasiruošti, pagalba čia.

Vilma

Scroll to Top