Moters Stiprybe Slypi Jos Silpnybese

Moters stiprybė slypi jos silpnybėse

“Moters stiprybė slypi jos silpnybėse” – iniciatyva, kuri man davė labai daug!

…Kai leidau sau atsitraukti ir atsipalaiduoti, pailsėti, keistis, būti savimi, mano gyvenime pradėjo tarsi savaime vykti daug neįtikėtinai palankių nutikimų. Pradėjau sutikti įdomius žmones, užsimezgė daug naujų pažinčių, pradėjo plaukti pasiūlymai veikloms, kilti naujos idėjos, kaip realizuoti save, ėmė rastis resursai. Kuo labiau atsipalaidavau ir buvau savimi, tuo mano gyvenime radosi daugiau spalvų, džiaugsmo, ramybės, erdvės norams ir išsipildymams. Aš džiaugiuosi dabar viskuo, kas man nutinka, ką matau aplink – net apniukusiu dangumi. Mano sapnas baigėsi ir aš atsibudau – pradėjau gyventi savo gyvenimą. Matau, kaip dažnai moterys pamiršta save. Skambės gal ir banaliai, bet raudonai lūpas pasidažiusi, švytinti džiaugsmu, laime moteris yra dovana pasauliui. Būtent tokia aš pradėjau vykdyti savo projektą ir su kolega įkūriau MB Academia Dominorum – mokymų, konsultacijų ir tyrimų įmonę. Nesustoju tik ties nuosavo verslo kūrimu ir vystymu. Noriu dalintis savo patirtimi su moterimis tokiomis kaip aš, kurios išgirdo diagnozę vėžys. Noriu įkvėpti jas, joms padėti. Man pavyko išsikapstyti, pavyks ir kitoms. Tik kitoms gali reikti pagalbos, o be pagalbos tai padaryti gali būti sudėtingiau ir daug sunkiau.

Supratau, kad aš negaliu gyventi taip kaip gyvenau. Nupūčiau dar kartą dulkes nuo savo svajonių sparnų, surikiavau savo norus į eilutę tarsi savo ištikimus kareivėlius, kurie gins mane nuo beprasmio išnykimo taip ir neįvykdžius jų. Keičiau mąstymą, leidau sau gyventi..

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/moterys/asmenybes/vezys-vilma-uzklupo-netiketai-nors-zenklus-organizmas-rode-jau-seniai-i-si-simptoma-ilga-laika-nekreipiau-demesio.d?id=88772605

 

Su meile gyvenimui

Vilma

Scroll to Top