Individualus koučingas. Programa lyderiams

Tai individuali, ugdomojo vadovavimo programa vadovams ir verslo savininkams, skirta gerinti vidines lyderio būsenas, ugdyti lyderystės mąstyseną ir taikyti vadovavimą koučingo stiliumi. Programos metu sudėliojamas lyderystės kompetencijų stiprinimo modelis, individualizuojami programos tikslai. Jau per pirmas 6 savaites išmokstama į kasdieninį darbą ir santykius pažiūrėti kitaip, su tikslu gauti daugiau naudos, būti produktyvesniais, tobulėti ir mėgautis darbine rutina ir iššūkiais.

PROGRAMOS TRUKMĖ: 6 mėn.
TIKSLAS:

Suteikti galimybę individualių pokalbių metu kelti rūpimus klausimus ir ieškoti atsakymų tam, kad atsiskleisti ir įprasminti lyderio stiprybes, ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius, padėti keisti elgseną ir mąstymą taip, kad gerėtų tiek asmeniniai, tiek komandos rezultatai, gerėtų darbuotojų įsitraukimas.

KAIP VISKAS VYKTA?
 • Sudaromas lyderystės kompetencijų stiprinimo modelis
 • Galimas lyderio stiprybių ir stiprintinų sričių diagnostikos vertinimas
 • Nustatomas augimo tikslas koučingo partnerystės metu, sudaromas veikimo planas, kryptis.
 • Kas dvi savaites vedamos Individualios sesijos Lyderiui (x12)
 • Tarpinis progreso įvertinimas, aptarimas, grįžtamasis ryšys
 • Individualizuotos užduotys asmeniniam augimui, pagal poreikį.
PROGRAMOS REZULTATAI:
 1. Elgsenos pokyčiai. Stiprina pasitikėjimą, gerėja savijauta, ugdo gebėjimą rūpintis savimi ir kolegomis, įkvepia ir skatina savo ir kitų augimą.
 2. Produktyvumas. Sudėliojamas asmeninio ir profesinio veiksmingumo ir kryptingumo didinimo ir planas, trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų iškėlimas.
 3. Lyderystės įgūdžių stiprinimas. Individualus darbas per 10-ies lyderio kompetencijų stiprinimo metodiką, kurios metu, gerėja bendradarbiavimo kultūra, vadovavimo įgūdžiai, didėja lyderio ir komandos veiklos pasitenkinimas, atvirumas, bendrystė.
 4. Nauda organizacijai. Skatina aukštensį pasitikėjimą savimi ir komandos nariais. Padeda efektyviau reaguoti į pokyčius, deleguoti darbus, įkvepia savarankiškumą ir atsakingumą komandoje.
 5. Individualizuotas Tvarumas. Ši programa suteikia ilgalaikį, tvirtą pagrindą augimui ir pokyčiui, nes klientas paliečia ne bendrinius, o jam aktualius klausimus ir sprendimo būdus, ugdo ir praktiškai taiko augti skatinančią vadovavimo mąstyseną, tobulėja pats kaip asmenybė ir kaip savo srities profesionalas, vadovas. Nebereikia rūpintis kita, socialinių įgūdžių stiprinimo programa.
Scroll to Top