Tikslų formavimas ir delegavimas

Seminaro data: Pagal kliento poreikį
Kaina vienam dalyviui -
Pagal kliento poreikį
Kaina -

Vykdant bet kokią veiklą, kyla klausimas „ko siekiame?“. Formuojant tikslus susiduriame su iššūkiais, dėl kurių tikslai lieka neįgyvendinti. Dažnai darbuotojai neįvertintina arba pervertina savo galimybes. Pirmu atveju galima pasiekti daugiau, kitu atveju gresia emocinis perdegimas.  Visa tai vadovams sukelia klausimų kaip tinkamai formuoti tikslus bei įgalinti darbuotojus jų siekti. Šioje sesijoje nagrinėsime tikslų formulavimo svarbą ir įtaką veiklai, tikslų formavimo būdus, kokias grėsmes kelia pernelyg didelė koncentracija į tikslų siekimą bei kaip visą tai sustyguoti.

Aiškūs metodai

Po sesijos dalyviai gebės bet kada pasinaudoti įgytais įgūdžiais nuosekliai formuoti savo tikslus.

Nuoseklumas

Sesija suorganizuota nuosekliai, žingsnis po žingsnio, kas leis įsisavinti medžiagą žingsnis po žingsnio.

Realios situacijos

Šiose sesijose dalyviai dirbs su savo pasirinktais tikslai, jų formavimu ir tinkamu veiksmų pasirinkimu.

PROGRAMOJE APTARIAMOS ŠIOS TEMOS:

 • Kaip veiklos kokybė priklauso nuo tikslų?
 • Priežastys, kurios lemia nepasiektus tikslus.
 • F. Pareto principas ir kaip juo pasinaudoti siekiant tikslų?
 • Tikslų siekimo elementai.
 • Kiekybiniai veiklos rodikliai (KPI)
 • Kokybiniai veiklos rodikliai (KPI)
 • Kaip tinkamai nustatyti komandinius tikslus.
 • Kaip tinkamai nustatyti individualius tikslus.
 • Lyderystė ir tikslų delegavimas.
 • Tikslų siekimas, grėsmės į kurias privalome atkreipti dėmesį.
 • Komandos įgalinimas.
 • Tikslų siekimo paskatinimo būdai.

Programos ekspertas

ANDRIUS JANIUKŠTIS. Vadovas, vadovavimo bei lyderystės ekspertas. Vadovavęs AB Telia, B2B bei B2C pardavimų ir klientų aptarnavimo grupėmis, įkūręs AB LRTC nuotolinio klientų aptarnavimo centrą, vadovavęs UAB Sergel ikiteisminio ir teisminio skolų valdymo departamentams. Personalo valdymo ir vadovavimo ekspertas, vadovavęs įvairių dydžių kolektyvams Lietuvoje ir užsienyje. Ekspertas konsultuoja verslo organizacijas darbo procesų optimizavimo, darbo organizavimo, veiklos planavimo, personalo valdymo klausimais. Sertifikuotas „Neuro lingvistinio programavimo“, taikomosios tipologijos „Eneagrama“ meistras, ugdomojo pokalbio „Coaching“ praktikas mokymų metu gebantis nuvesti mokymų dalyvius rezultatų link.

Turite poreikį?

Pirma konsultacija ir puodeliu kavos vaišiname mes

Susisiekite su mumis
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.