Situacinė lyderystė

Seminaro data: Pagal kliento poreikį
Kaina vienam dalyviui -
Pagal kliento poreikį
Kaina -

Priėmėme naują darbuotoją ar esamam darbuotojui delegavome naują atsakomybę, skyrėme naują užduotį, palinkėjome sėkmės imantis veiksmų ir džiaugiamės rezultatu. Ar tai ne idealu? Tačiau realybėje dažnai rezultatas būna ne tik, kad ne toks kokio tikėjomės, o dar ir blogesnis. Ir tai priklauso nuo to, kaip deleguojame užduotis priklausomai nuo darbuotojo brandos lygmens. Šioje sesijoje nagrinėsime ryšį tarp darbuotojų kompetencijos ir motyvacijos. Analizuosime kokie požymiai liudija kiekvieną brandos etapą ir kaip pasirinkti tinkamus užduočių delegavimo, lyderystės ir kontrolės mechanizmus, kad užtikrinti ne tik pasiektus rezultatus, tačiau ir nuoseklų darbuotojo ugdymo procesą.

Brandos įvertinimas

Po sesijos dalyviai gebės tiksliai įvertinti savo darbuotojų brandą pagal jų kompetencijos ir motyvacijos lygius.

Pasiekti rezultatai

Po sesijos dalyviai gebės pasirinkti tinkamus veiksmus darbuotojų rezultatų pasiekimui.

Realios situacijos

Šiose sesijose dalyviai dirbs su realiu, savo darbuotojų brandos įvertinimu, lyderystės pasirinkimu ir veiksmų planais.

PROGRAMOJE APTARIAMOS ŠIOS TEMOS:

 • Efektyvus ir sėkmingas vadovavimas.
 • Vadovavimo klaidos, trukdančios darbuotojų tikslų siekimui.
 • Kaip iššūkius pritaikyti turimai patirčiai darbe.
 • Keturios kompetencijos ugdymo stadijos ir kaip jomis pasinaudoti.
 • Kaip įvertinti darbuotojo produktyvumą.
 • Esminiai darbuotojo brandos elementai.
 • Kaip nustatyti darbuotojo brandą.
 • Rezultatų prognozė vertinant darbuotojo brandą ir motyvaciją.
 • Lyderystė pagal darbuotojo brandos etapus.
 • Užduočių delegavimas pagal brandą.
 • Veiklos kontrolė ir darbuotojų branda. Kaip tai subalansuoti?
 • Psichologiniai situacinės lyderystės aspektai.

Programos ekspertas

ANDRIUS JANIUKŠTIS. Vadovas, vadovavimo bei lyderystės ekspertas. Vadovavęs AB Telia, B2B bei B2C pardavimų ir klientų aptarnavimo grupėmis, įkūręs AB LRTC nuotolinio klientų aptarnavimo centrą, vadovavęs UAB Sergel ikiteisminio ir teisminio skolų valdymo departamentams. Personalo valdymo ir vadovavimo ekspertas, vadovavęs įvairių dydžių kolektyvams Lietuvoje ir užsienyje. Ekspertas konsultuoja verslo organizacijas darbo procesų optimizavimo, darbo organizavimo, veiklos planavimo, personalo valdymo klausimais. Sertifikuotas „Neuro lingvistinio programavimo“, taikomosios tipologijos „Eneagrama“ meistras, ugdomojo pokalbio „Coaching“ praktikas mokymų metu gebantis nuvesti mokymų dalyvius rezultatų link.

Turite poreikį?

Pirma konsultacija ir puodeliu kavos vaišiname mes

Susisiekite su mumis
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.