Pranešimo ruošimas ir prezentavimas. Kaip Juos suvaldyti?

Seminaro data: Pagal kliento poreikį
Kaina vienam dalyviui -
Pagal kliento poreikį
Kaina -

Nepriklausomai nuo užimamų pareigų, kompetencijos ar kvalifikacijos, kartkartėmis savo iniciatyva, ar paprašyti, ruošiame pristatymą vadovybei, kolegoms, darbuotojams, konferencijoje, didesnėje ar mažesnėje auditorijoje. Ir neretai atrodo, kad viskas bus tarsi „sviestu patepta“, tačiau dažnas susiduriame su daugybe klausimų, kurie kyla vos pradėjus ruoštis pristatymui. Dar dažniau, net ir tvirtai pasiruošę likus kelioms valandoms iki pristatymo jaučiame įtampą, kuri apriboja mus ne tik fiziškai ir emociškai, tačiau ir įtakoja paties pristatymo kokybę. Šioje sesijoje nagrinėsime pasiruošimą nedidelės apimties pristatymams ir praktinį jų įgyvendinimą. Programos metu dalyviai lavins įgūdžius ruošdami ir pristatydami realius nedidelės apimties pristatymus.

Pasirengimas

Dalyviai gebės pasiruošti įvairaus tipo nedidelės apimties pristatymams.

Minkštieji įgūdžiai

Dalyviai lavins minkštuosius įgūdžius, kurie įtakoja pristatymo rezultatą.

Įrankiai

Dalyviai turės visus reikiamus įrankius puikiam pristatymo rezultatui.

PROGRAMOJE APTARIAMOS ŠIOS TEMOS*:

 • Kaip pasirinkti tinkamą pristatymo struktūrą?
 • Kaip nustatyti galutinį rezultatą?
 • Atskirų etapų tikslai ir užduotys.
 • Kaip tinkamai paruošti pristatymo medžiagą?
 • Informacijos perteikimo tempas ir pristatymo laikas.
 • Kaip sujungti lingvistiką, mąstymą, improvizaciją ir jaustis tvirtai.
 • Kaip išlavinti kūno kalbą per trumpiausią įmanomą laiką?
 • Kaip tinkamai atsakyti į auditorijos užduotus klausimus?
 • Kaip treniruotis, kai iki pristatymo liko vos kelios dienos?
 • Scenos ar viešumo baimės sukeliamos problemos.
 • Treniruotės didelės įtampos ir stresinių situacijų metu.

*esant poreikiui, ruošiame mokymus individualiems asmenims

Programos ekspertas

Vadovas, vadovavimo bei lyderystės ekspertas. Vadovavęs AB Telia, B2B bei B2C pardavimų ir klientų aptarnavimo grupėmis, įkūręs AB LRTC nuotolinio klientų aptarnavimo centrą, vadovavęs UAB Sergel ikiteisminio ir teisminio skolų valdymo departamentams. Personalo valdymo ir vadovavimo ekspertas, vadovavęs įvairių dydžių kolektyvams Lietuvoje ir užsienyje. Ekspertas konsultuoja verslo organizacijas darbo procesų optimizavimo, darbo organizavimo, veiklos planavimo, personalo valdymo, emocinių kompetencijų ugdymo klausimais. Sertifikuotas „Neuro lingvistinio programavimo“, taikomosios tipologijos „Eneagrama“ meistras, ugdomojo pokalbio „Coaching“ praktikas mokymų metu gebantis nuvesti mokymų dalyvius rezultatų link.

Turite poreikį?

Pirma konsultacija ir puodeliu kavos vaišiname mes

Susisiekite su mumis
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.