Klaidos darbe – sprendimas ir prevencija

Seminaro data: Pagal kliento poreikį
Kaina vienam dalyviui -
Pagal kliento poreikį
Kaina -

Vykdant bet kokią asmeninę ar profesinę veiklą neišvengiamai susiduriame su klaidomis. Didesnės ar mažesnės klaidos paveikia mus tiek emociškai, tiek psichologiškai. O kartais būna atveju, kuomet nebenorime atsidurti panašiose situacijose, kuriose dėl klaidos patyrėme didžiulį stresą. Tačiau ar gali egzistuoti klaidų kultūra? Kuomet išanalizavę padarytas klaidas galime išmokti pamokas ir pasirinkti efektyvesnius veikimo būdus, kurie padėtų užtikrinti prevenciją klaidoms ir padėtų mums tobulėti. Į šį svarbų klausimą atsakysime šioje sesijoje.

Suvokimas

Dalyviai suvoks klaidos sukeliamas fiziologines ir psichologines pasekmes.

Pasekmių neutralizavimas

Dalyviai gebės neutralizuoti klaidų pasekmes ir analizuoti prevencinius veiksmus.

Praktiniai patarimai

Dalyviai išmoks daugybę praktinių patarimų, kuriuos lengvai pritaikys kasdienybėje.

PROGRAMOJE APTARIAMOS ŠIOS TEMOS:

 • Klaidos, pasaulinė statistika
 • Kokią naudą klaidos atneša realiems pokyčiams.
 • Klaidų sukeliamos psichologinės ir emocinės pasekmės.
 • Dažniausiai pasitaikančios klaidos ir jų neutralizavimas.
 • Klaidų kurios turi skaudžias pasekmes nautralizavimas.
 • Ypač skaudžios klaidos būti veiksmai dabar ir prevencija ateičiai.
 • Kaip vertinti padarytas klaidas. Aplaidumas ar žmogiškas faktorius?
 • Kaip išanalizuoti padarytas klaidas ir situacijas?
 • Prevencinių veiksmų ateičiai nustatymas.
 • Pozityvi klaidų kultūra, kaip ją sukurti ir palaikyti?
 • Praktinės įžvalgos ir patarimai.

Programos ekspertas

ANDRIUS JANIUKŠTIS. Vadovas, vadovavimo bei lyderystės ekspertas. Vadovavęs AB Telia, B2B bei B2C pardavimų ir klientų aptarnavimo grupėmis, įkūręs AB LRTC nuotolinio klientų aptarnavimo centrą, vadovavęs UAB Sergel ikiteisminio ir teisminio skolų valdymo departamentams. Personalo valdymo ir vadovavimo ekspertas, vadovavęs įvairių dydžių kolektyvams Lietuvoje ir užsienyje. Ekspertas konsultuoja verslo organizacijas darbo procesų optimizavimo, darbo organizavimo, veiklos planavimo, personalo valdymo, emocinių kompetencijų ugdymo klausimais. Sertifikuotas „Neuro lingvistinio programavimo“, taikomosios tipologijos „Eneagrama“ meistras, ugdomojo pokalbio „Coaching“ praktikas mokymų metu gebantis nuvesti mokymų dalyvius rezultatų link.

Turite poreikį?

Pirma konsultacija ir puodeliu kavos vaišiname mes

Susisiekite su mumis
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.